Головна| Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSS                                      Четвер, 12.12.2024, 01:30  
наша шкільна країна 
    Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2  Покровської міської ради Донецької області      

Ви увійшли як Гість          Група "Гости"            Вітаю Вас Гість          Увага!            ***    Шановні батьки! ЗОШ №2 Покровської міської ради Донецької області оголошує прийом учнів до 1-х  класів на 2023-2024 навчальний рік. Будемо раді прийняти Вашу дитину у нашу шкільну родину.  Увага! Набір до 1 класу (2023-2024 н.р.), який  працюватиме за програмою науково-педагогічного проекту "Інтелект України" розпочався.  Поспішайте.             *** НЕ КАЖІТЬ, ЩО У ВАС НЕ ВИСТАЧАЄ ЧАСУ. ЙОГО У ВАС РІВНО СТІЛЬКИ Ж, СКІЛЬКИ ЙОГО БУЛО У МІКЕЛАНДЖЕЛО, ЛЕОНАРДО ДА ВІНЧІ, АЛЬБЕРТА ЕЙНШТЕЙНА, БІЛА ГЕЙТСА. (Джексон Брау)    ***ЛЮДИНА ОСВІЧЕНА ТА, ЯКА ЗНАЄ ДЕ ЗНАЙТИ ТЕ, ЧОГО ВОНА НЕ ЗНАЄ. (Георг Зіммель)***        .***     НЕЗАМІННИХ ЛЮДЕЙ НЕМАЄ. АЛЕ Є ТІ, КОГО НЕ ХОЧЕТЬСЯ ЗАМІНЮВАТИ                    ***)    *** 
Меню сайту
Категорії розділу
ЗНО [41]
Атестація [7]
Випускний бал [2]
Обери професію [8]
Куди піти навчатися [26]
Міні-чат
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 289
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 

 

mongovua

umo

Департамент освіти і науки Донецької обласної державної адміністрації

Інститут модернізації змісту освіти

nus

osnova

Портал освітян України

Випускнику

Головна » Файли » Випускнику 2011

У розділі матеріалів: 84
Показано матеріалів: 61-70
Сторінки: « 1 2 ... 5 6 7 8 9 »

Мрієш стати студентом -ПРОЙДИ ТЕСТ ON-LINE
тести он-лайн
ЗНО | Переглядів: 697 | Завантажень: 0 | Додав: viza | Дата: 02.01.2011 | Коментарі (0)

ГОТУЙСЯ ДО ЗНО-2011
ЗНО | Переглядів: 585 | Завантажень: 0 | Додав: viza | Дата: 04.11.2010 | Коментарі (0)

Скільки разів середньостатистичний працівник без вищої освіти, чуючи відмову роботодавця, картав себе за її відсутність? Звинувачуючи при цьому себе за недбалість, батьків за ненадану можливість, випадок, котрий не дозволив її здобути, чи навіть ВНЗ, котрий виставив за двері новоспеченого абітурієнта.

Дійсно, людині з вищою освітою пробитися у житті на порядок легше, аніж тим, у кого вона відсутня. Адже саме оте магічне словосполучення передбачає для роботодавця не тільки певну базу знань, певний мінімум, але й наявність певних соціальних орієнтирів у житті. А як же бути тим, у кого немає можливості?

Втім, життя демонструє, що шанси практично рівні - стати власником гігантського капіталу, здобути світову славу та успіх можна і без вищої освіти. Ось підбірка дійсно відомих, багатих та визначних людей, котрі досягли в житті успіху і без вищої освіти.

Кіану Рівз, актор, США

Кіану Рівз

Кіану Рівз, актор, США

Мати майбутньої зірки танцювала стриптиз, а батько торгував наркотиками. Тому з 13 років свого батька маленький Кіану бачив лише за ґратами. Натомість, на хлопця лягала відповідальність за двох менших сестер. З 17 років Кіану Рівзу довелося працювати. Свою кар'єру він розпочав з продажу спортивного приладдя в спеціалізованому магазині, далі випікав гамбургери, продавав одяг, варив каву. Визначальним фактором у його житті стала його зовнішність: мати Кіану - англійка, а батько був наполовину гавайцем-наполовину китайцем. Хлопця з такою сумішшю національностей та рас не могли не помітити, тим паче що він марив сценою. Перший дебют у кіно відбувся 1986 року в Канаді - це фільм "Віра у мрію". Далі було ще декілька епізодичних ролей, але справжній успіх приніс йому фільм "Швидкість", після якого Кіану став справжнім героєм. Нині актор - мільйонер та має чимало замовлень на зйомки.

Віталій та Володимир Клички, спортсмени, Україна

Віталій та Володимир Клички

Віталій та Володимир Клички, спортсмени, Україна

Боксери - брати Клички виграли все, що можна було виграти в області боксу в Європі і нині підкорюють Америку. Вищу освіту та наукові ступені брати здобули вже після того, як стали відомими - у Київському державному інституті фізкультури та спорту. Втім, це ніколи не заважало братам здобувати всесвітню славу, титули, займатися благодійництвом, писати книги з власного досвіду. До речі, прізвисько "Доктор Фауст" Віталій Кличко отримав саме від "поєднання" вченої ступені та кулака: адже "фауст" німецькою означає "кулак".

У коментарях брати стверджують, що найбільша дурниця в житті - займатися тією справою, яка тобі не до душі. А знайти себе можна в будь-якій галузі, з освітою чи без неї, з шаленими грішми чи з останніми копійками.

Роман Абрамович, бізнесмен, Росія

Роман Абрамович

Роман Абрамович, бізнесмен, Росія

Ім'я Романа Абрамовича сьогодні відоме у всьому світі. Не зважаючи на те, що хлопчик народився в бідній сім'ї і втратив батьків у ранньому дитинстві, це не завадило йому досягти значних успіхів. На сьогодні він контролює значну частку "Сибнафти", алюмінієвих підприємств та Аерофлоту, а ще володіє нерухомістю та банками в Лондоні і має власний футбольний клуб. А от у біографії Романа Абрамовича чимало білих плям. Так, і досі не відомо, де здобував вищу освіту магнат та чи він здобував її взагалі. За деякими версіями, він навчався в індустріальному інституті міста Ухта, дехто висловлював припущення, що Роман Абрамович закінчив Московську державну юридичну академію. Спритні журналісти не полінувалися перевірити, але Абрамовича в списках студентів не знайшли. Мільйонер ніяк не коментує наявність чи відсутність вищої освіти. Він просто бізнесмен і робить гроші, а заодно і входить у світову історію.

Жак-Ів Кусто, морський дослідник, винахідник аквалангу, Франція

Жак-Ів Кусто

Жак-Ів Кусто, морський дослідник, винахідник аквалангу, Франція

За плечима Жака-Іва - лише морська школа в Бресті, після чого він пішов мічманом на флот. Проблеми зі здоров'ям не дозволили йому стати пілотом, довелося стати мореплавцем. Спочатку він просто оздоровлювався на морі, згодом почав пірнати під воду, та так вдало, що разом з інженером Емілем Гальяно винайшов акваланг. Згодом Кусто винайшов та модифікував спеціальні камери, прилади для освітлення і навіть підводну телевізійну систему для спостережень на глибині. Таким чином, море стало не тільки його життям, він ще й відкрив та показав його світові. Світ це гідно оцінив. Оскари, нагороди, гроші посипалися на Кусто дощем. А його ім'я, не зважаючи на те, що людина-легенда померла 10 років тому, неодмінно пов'язують з морем та підводним світом.

Білл Гейтс, засновник корпорації "Майкрософт", мільярдер, США

Білл Гейтс

Білл Гейтс, засновник корпорації "Майкрософт", мільярдер, США

Для маленького Біллі рушійною силою в кар'єрі була не бідність чи жага слави, а любов. Любов до комп'ютерів. Підліток проводив за монітором весь вільний час. Він дуже рано зрозумів, чого не вистачає середньостатистичному користувачеві і просто... почав на цьому заробляти гроші. А в 20 років став головою корпорації "Майкрософт", котра відразу ж взяла супер-старт і за декілька років зробила своїх власників мільйонерами, а згодом - і мільярдерами. Ну коли тут, скажіть, було здобувати вищу освіту, писати шпаргалки до екзаменів і реферати про життя Шекспіра? Це справа не для ділових людей. Довелося навіть Гарвард залишити відразу після другого курсу.

Зате вищу освіту Білл здобув лише нещодавно, та й то, очевидно, через цікавість та бажання нових вражень. Прочитавши декілька лекцій у Гарварді, Гейтс був винагороджений дипломом про вищу освіту. І навіщо? Адже мільярди доларів вже лежать, все працює, та й почути грізне "ні" від роботодавця навряд чи Біллу доведеться, навіть якщо він змінить вид діяльності.

Джорджіо Армані, відомий модельєр-дизайнер, Італія

Джорджіо Армані

Джорджіо Армані, відомий модельєр-дизайнер, Італія

Нічого видатного в хлопцеві спочатку не було - народився він у звичайній родині в крихітному провінційному містечку. Батьки всіляко намагалися дати синові вищу освіту - навіть назбирали грошей на престижний університет у Болоньї. Але медичний факультет Армані був не до душі. Він не переносив одного тільки вигляду крові, а перед процедурою розтину трупа взагалі кинувся навтьоки. Зрозумівши, що це не його, у відчаї він влаштувався дрібним працівником в одному з найпрестижніших універмагів Мілана. Спритного хлопця відразу помітили й доручили оформлювати вітрини, а згодом і закуповувати одяг, зрозумівши, що ця людина має смак. Так почалося сходження на вершину олімпу індустрії моди. І дарма, що Армані не тільки не довчився на лікаря, але й взагалі не отримав вищої освіти - він має смак, стиль і використовує свої вміння на свою ж таки користь.

Тому нині моделі дому Версаче коштують шалених грошей, але їх знають та купують у всьому світі. Ім'я Армані вже давно перетворилося на торгову марку, а сам дизайнер заробляє по 35 млн. доларів на рік, чого й не снилося людям з трьома вищими освітами.

Роман Зварич, український політик, колишній міністр юстиції.

Роман Зварич

Роман Зварич, український політик, колишній міністр юстиції

Свого часу його кар'єрі сприяли особисті якості та диплом магістра філософії Колумбійського університету США. А трохи згодом розгорівся скандал - після призначення міністром юстиції виявилося, що пан міністр не має формальної юридичної освіти. Втім, зірка Романа Зварича вже засвітилася, і він став невід'ємною частиною політичного бомонду. І хоча злі язики пліткують про неосвіченість політика, Роман Зварич досить вправно продемонстрував себе на посту міністра, є компетентним, як політик, висловлює власну точку зору, створює нові законодавчі акти, коментує в пресі політичну ситуацію. Та й доходи депутатів не мізерні - від 30 тисяч гривень на місяць. Тож папірець, котрий засвідчує наявність вищої освіти, в даному випадку - не головний у житті. Більше важать знання та компетентність, подейкують соратники та помічники Романа Зварича.

Обери професію | Переглядів: 968 | Завантажень: 0 | Додав: viza | Дата: 28.04.2010 | Коментарі (0)

За повідомленням Українського центру оцінювання якості освіти Міністерством освіти і науки України видано наказ від 25 березня 2010 року №238 «Про внесення змін до нормативно-правових актів Міністерства освіти і науки України щодо зовнішнього незалежного оцінювання в 2010 році».

Цей документ зареєстрований у Міністерстві юстиції України та набуде чинності після офіційного оприлюднення.

Зважаючи на численні звернення громадян, надаємо роз’яснення щодо змін у порядку проходження зовнішнього незалежного оцінювання, передбачених цим нормативно-правовим актом.

1. Особи, які під час реєстрації для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні виявили бажання отримати словники з перекладом основних термінів однією з мов національних меншин: кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською, угорською, будуть забезпечені тестами відповідною мовою. Таким особам вносити уточнення до реєстраційних даних не потрібно.

2. Особи, які під час реєстрації не вказали на необхідність отримання словників із перекладом основних термінів, але бажають складати тести однією із зазначених вище мов, можуть пройти повторну реєстрацію. Для цього необхідно не пізніше 18 години 8 квітня 2010 року звернутися до одного з пунктів реєстрації в порядку, установленому Українським центром оцінювання якості освіти.


ДРЦОЯО, 26.03.201
ЗНО | Переглядів: 536 | Завантажень: 0 | Додав: viza | Дата: 14.04.2010 | Коментарі (0)

Міністерство освіти й науки заявило, що готове надати право подавати документи на вступ до вищого навчального закладу у разі, якщо абітурієнт за результатами зовнішнього тестування набере менш ніж 124 балів з обов'язкового предмета.

Зокрема, міністр освіти й науки Дмитро Табачник повідомив, що "буде знято обмеження щодо тестів".

"Скажімо, ви набрали 200 балів з фізики і 198 - з математики, але набрали менш ніж 124 балів з мови й літератури, - припустив він. - Це не буде перешкодою для вступу на технічну спеціальність".

Зі слів Табачника, через таке обмеження в 2008 і 2009 роках близько 40 тис. талановитих дітей не змогли вступити в технічні ВНЗ, оскільки набрали з української мови й літератури менш ніж 124 балів, хоча мали високі бали з точних дисциплін.

"Нехай рахують ваші 100 балів з мови й літератури, ваших 200 балів з математики й 180 - з фізики й визначають, чи маєте ви за конкурсом тесту й атестата право на зарахування", - підкреслив міністр.

Також Табачник зазначив, що в 2010 році під час вступу до ВНЗ буде враховуватися й бал атестата з розрахунку: зовнішнє тестування - максимум 600 балів, атестат - максимум 200 балів.

Нагадаємо, що в 2008 і 2009 роках, абітурієнти, які набрали менш ніж 124 балів за обов'язковим тестуванням з української мови й літератури не могли подавати документи на вступ у ВНЗ.

Джерело: Українські новини
ЗНО | Переглядів: 722 | Завантажень: 0 | Додав: viza | Дата: 01.04.2010 | Коментарі (0)

Міністерством освіти і науки України видано наказ від 25 березня 2010 року № 238 «Про внесення змін до нормативно-правових актів Міністерства освіти і науки України щодо зовнішнього незалежного оцінювання в 2010 році». Цим документом передбачено, що учасники зовнішнього оцінювання, за бажанням, зможуть отримати тести, перекладені кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською, угорською мовами.

25 березня 2010 року в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка відбулися загальні збори Спілки ректорів вищих навчальних закладів України, в яких взяли участь: Віце-прем'єр-міністр Володимир Семиноженко, Міністр освіти і науки України Дмитро Табачник, народний депутат України, секретар Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти Катерина Самойлик, президент Національної академії педагогічних наук Василь Кремень, Голова Спілки ректорів вищих навчальних закладів, ректор Київського національного університету імені Тараса Шевченка Леонід Губерський, заступник голови КМДА Віталій Журавський, голова ЦК профспілки працівників освіти і науки України Леонід Сачков, представники Адміністрації Президента України та Секретаріату Кабінету Міністрів, ректори вищих навчальних закладів та представники освітянської сфери.

На порядок денний зазначеного засідання було винесено розгляд питання щодо організації прийому до вищих навчальних закладів України у 2010 році.

Як зазначив Володимир Семиноженко: "Президент поставив перед Урядом завдання: поточний рік має стати не лише роком економічної стабілізації, але й зростання. Наше з вами завдання - разом підняти якість освіти". За його словами, мета освітніх реформ - підготовка якісних кадрів для нової економіки.

Виступаючи перед учасниками загальних зборів, Міністр освіти і науки України Дмитро Табачник акцентував увагу на необхідності проведення роботи над підвищенням якості зовнішнього незалежного оцінювання та вдосконаленням процедури відбору до вищих навчальних закладів.

У ході засідання Міністром висловлено думку щодо необхідності переосмислення системи відбору до вищих навчальних закладів та її запровадження у наступних роках, зокрема, оцінка абітурієнта у майбутньому складатиметься з трьох рівноважливих складових: результатів зовнішнього незалежного оцінювання (до 600 балів); середнього балу шкільного атестату (перерахування за відповідною 200-бальною шкалою); оцінки вищого навчального закладу, для отримання якої не обов'язково проходити додаткове вступне випробування.

"Оцінка вузу залежно від його специфіки може формуватися, як у кращих університетах світу, на підставі творчого есе, тестування на профпридатність і т.д. Це дозволить поліпшити якість відбору абітурієнтів і підвищить вмотивованість учнів до вивчення всіх шкільних предметів. Також буде підвищено авторитет вчителя середньої школи, без чого розмови про якість освіти будуть тільки розмовами", - сказав Дмитро Табачник.

Звертаючись до присутніх, керівник міністерства запропонував, враховуючи практику прийому у попередніх роках, а також побажання ректорів, абітурієнтів і громадськості, розглянути проект змін до Умов прийому до вищих навчальних закладів України у 2010 році.

Крім іншого, вказані зміни стосуватимуться врахування середнього набраного бала документа про повну загальну середню освіту з округленням до десятих частин бала (за 200-бальною шкалою, визначеною МОН).

Дмитро Табачник зазначив, що сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти, видані у 2008, 2009 та 2010 роках будуть чинними впродовж трьох років, хоча абітурієнти не позбавлятимуться добровільного права проходити зовнішнє незалежне оцінювання щорічно.

Міністр також поінформував, що буде регламентовано кількість вищих навчальних закладів і напрямів підготовки, до яких можна подавати документи.

Дмитро Табачник відзначив, що абітурієнтам надаватиметься право брати участь у конкурсі за результатами зовнішнього незалежного оцінювання або за результатами вступних випробувань з конкурсних предметів у вищому навчальному закладі при вступі на навчання без відриву від виробництва, якщо вступники отримали повну загальну середню освіту у 2007 році і раніше.

За словами Міністра, особи, які не атестовані з української мови та літератури, матимуть можливість складати вступний екзамен з тієї мови, оцінки з якої виставлені в документі про освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, за наявності в обраному вищому навчальному закладі педагогічних і науково-педагогічних кадрів.

Також повідомлено, що з метою забезпечення виконання статті 10 Конституції України міністерством підготовлено зміни до минулорічного наказу, відповідно до яких здійснюється переклад тестових завдань кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською, угорською мовами (за винятком тестів з української мови і літератури та іноземних мов).

"Мовою тестування вже цього року буде мова навчання у школі", - заявив Міністр освіти і науки України.

У ході засідання учасниками порушувалися питання щодо обсягу державного замовлення на поточний рік, який, за словами Дмитра Табачника, буде збільшено.

Окрім того, Міністр поінформував присутніх про прикру ситуацію, яка склалась навколо розгляду ліцензійних справ, а саме: на початок 2010 року у міністерстві залишалися нерозглянутими понад 1600 справ з термінами подання ще у 2008-2009 роках. Тому перед МОН стоїть нагальне завдання - впродовж короткого часу вирішити пов'язані з цим питання. Зокрема, вже 30 березня поточного року на розгляд Державної атестаційної комісії буде внесено понад 700 таких справ.

Підсумовуючи свій виступ, Дмитро Табачник закликав усіх залучитися до розробки нових засад освітньої політики, яка гарантуватиме чесну, відкриту й прозору підготовку та проведення вступної кампанії 2010 року.

Ректорським корпусом схвально сприйнято зміни до Умов прийому, а у виступах учасників засідання висловлено сподівання на успішність реформ у системі вищої освіти.

Джерело: МОН
ЗНО | Переглядів: 518 | Завантажень: 0 | Додав: viza | Дата: 01.04.2010 | Коментарі (0)

Для участі в зовнішньому оцінюванні зареєструвалися 270310 осіб
(станом на 27 лютого 2010 р.) Реєстрація завершиться 31 березня о 18 годині.

Тим часом вступники минулих років розповсюдили на сайті "YouTube" відеозвернення на підтримку тестування. У роликах студенти говорять про переваги вступу до ВНЗ за результатами незалежного оцінювання та описують власний досвід участі у вступній кампанії.

Студентів столичних ВНЗ, які відчули переваги вступу за результатами тестування, вирішили поділитися своїми враженнями.

ЗНО | Переглядів: 607 | Завантажень: 0 | Додав: viza | Дата: 27.02.2010 | Коментарі (0)

Донецький регіональний центр оцінювання якості освіти   ТУТ

Український регіональний центр оцінювання якості освіти  ТУТ

ЗНО | Переглядів: 513 | Завантажень: 0 | Додав: viza | Дата: 27.02.2010 | Коментарі (0)

Станом на 12 лютого 2010 р. для участі в зовнішньому оцінюванні зареєструвалися 171324 особи. Реєстрація завершиться 31 березня о 18 годині.

Тим часом вступники минулих років розповсюдили на сайті "YouTube" відеозвернення на підтримку тестування. У роликах студенти говорять про переваги вступу до ВНЗ за результатами незалежного оцінювання та описують власний досвід участі у вступній кампанії.

Студентів столичних ВНЗ, які відчули переваги вступу за результатами тестування, вирішили поділитися своїми враженнями.

ЗНО | Переглядів: 582 | Завантажень: 0 | Додав: viza | Дата: 27.02.2010 | Коментарі (0)

Лист МОН від 23.02.2010 N1/9-105 Керівникам вищих навчальних закладів України

Щодо зарахування на навчання та строки
укладання договору на навчання за кошти
фізичних, юридичних осіб


До Міністерства освіти і науки надходять численні звернення від вступників, їх батьків, представників громадських організацій щодо поширення засобами масової інформації та зовнішньої реклами повідомлень про можливість вступу до деяких вищих навчальних закладів на основі повної загальної середньої освіти без подання сертифіката Українського центру оцінювання якості освіти, а також про пропозиції укладання договору на навчання за кошти фізичних, юридичних осіб на пільгових умовах, достроково, до початку вступної кампанії.

У зв'язку з цим інформуємо.

Відповідно до Умов прийому до вищих навчальних закладів, затверджених наказом Міністерства освіти і науки України 18.09.2009 N 873, зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 06.10.2009 за N 930/16946, прийом осіб, які вступають на основі повної загальної середньої освіти до вищих навчальних закладів усіх форм власності, підпорядкування та рівнів акредитації, що здійснюють освітню діяльність на території України, по закінченню яких передбачено видача диплома державного зразка, здійснюється виключно за умови подання сертифіката Українського центру оцінювання якості освіти, виданого в поточному році (за винятком осіб, передбачених розділом восьмим зазначених Умов).

Укладання договору про навчання, підготовку, підвищення кваліфікації або про надання додаткових освітніх послуг здійснюється виключно після оприлюднення списків вступників, які рекомендовані на зарахування (відповідно до розділів шістнадцятого, вісімнадцятого Умов прийому до вищих навчальних закладів).

Заступник Міністра Т.В. Фініков

Лист МОН від 23.02.2010 N1/9-105 (у форматі .doc)
Куди піти навчатися | Переглядів: 498 | Завантажень: 0 | Додав: viza | Дата: 27.02.2010 | Коментарі (0)

Форма входу
Пошук
Погода у Покровську

Безпека в Інтернеті

Видавництво «Шкільний світ»
Календар
Архів записів
Пошук

   

          ЗОШ №2  Покровської міської ради  Донецької обл. 

  Copyright MyCorp © 2013

Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz