Кабінет Міністрів вніс проведення пробного зовнішнього незалежного тестування до переліку платних послуг.
Про це йдеться у постанові Кабміну № 575 від 1 червня. Таким чином, уряд вніс зміни до переліку платних послуг, які можуть надаватися учбовими закладами, іншими установами системи освіти, які знаходяться у державній і комунальній власності.
Запровадження системи "Електронний вступ до ВНЗ України-2011" дозволить абітурієнтам слідкувати за своїм рейтингом у будь-який зручний час. Про це в ексклюзивному коментарі кореспондентові ІА "Світ освіт" повідомив виконавчий директор ТОВ "ІТ- Інфраструктура" Ігор Горайчук.
Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України затвердило положення про проведення експерименту щодо електронного вступу до вишів у 2011-му році. Про це ІА "Світ освіт" повідомили у прес-службі міністерства.
У парламенті зареєстровано законопроект щодо можливості безоплатно здобувати другу вищу освіту. Відповідний проект закону розміщений на офіційному сайті Верховної Ради України.
Цього року 250 тисяч випускників зареєструвалися на складання тестів зовнішнього незалежного оцінювання. Нині залишилося трохи більше двох місяців до проведення ЗНО. Тестування з української мови та літератури бажаючі вступити до вищого навчального закладу відбудуться вже 2-ого та 3-ого червня.
Безумовно, кожен хвилюється напередодні свого першого серйозного іспиту, адже результати тестування стануть у подальшому перепусткою до вишу. Водночас, як вступникам, так і їхнім батькам, і педагогам хочеться, аби підготовка до ЗНО та процес його складання пройшли в атмосфері психологічного комфорту, без зайвих страхів і переживань. Що треба пам’ятати, перед тим, як складати тести зовнішнього незалежного оцінювання та як цьогорічні одинадцятикласники готуються до цього, дізнавалося ІА «Світ освіт».
Назва: Готуємось до ЗНО: Українська мова та література (2009 - 2010) Версія: 2009 Мова інтерфейсу: Українська Операційна система: Windows
"Тестові завдання. Українська мова та література" — комп'ютерна програма, яка дозволяє швидко та якісно підготуватись до зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури. З її допомогою можна здійснювати перевірку знань в режимах тесту та по темах. Налаштування програми дозволяють включити підказки, щоб негайно дізнатись яка правильна відповідь, або спробувати повторно дати відповідь. Програму можна використовувати для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання, тематичного оцінювання, здачі вступних екзаменів. Програма може використовуватись вчителями на уроках в кабінетах, обладнаних комп'ютерами, або інтерактивною дошкою.
Назва: Готуємось до ЗНО. Історія України Видавництво: Підручники та Посібники Автор: Панчук І. Рік: 2010 рік Формат: мультимедійний диск Розмір: 105 мб
«Готуємось до ЗНО. Історія» - комп'ютерна програма-тренажер для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання. Усі завдання, вміщені на диску, аналогічні до тих, які пропонуватимуться при проходженні зовнішнього незалежного оцінювання. Згідно з вимогами Центру оцінювання якості освіти до завдань для зовнішнього незалежного оцінювання пропонуються такі види завдань: • тестові завдання з вибором однієї правильної відповіді; • завдання на встановлення відповідності; • завдання на встановлення послідовності. Програма складається з двох блоків: «Тренажер» і «Тестування». «Тренажер» передбачає тренування у виконанні завдань з будь-якої теми курсу історії. «Тестування» тренує виконання завдань з усього курсу в умовах, близьких до умов зовнішнього незалежного оцінювання. Кількість запропонованих завдань доволі значна. Це дасть можливість належно підготуватись до ЗНО. Отож не зволікайте, починайте підготовку до зовнішнього незалежного оцінювання просто зараз. Успіхів Вам!
Історія України - Експрес-курс для підготовки до ЗНО Рік: 2009 Автор: М.З. Бердута Формат: аудіокнига в MP3 Видавництво: Майстер-Клас Якість: МР3 128 kbps (стерео), 44 кГц Тривалість: 10:47:13
Експрес-курс для вступників до ВУЗів. Курс складається з 35 лекцій. 01. Палеоліт, мезоліт і неоліт на території України. 02. Бронзовий вік України (3.000 - кінець 2 століття до н.е.) 03. Залізний вік України (1.000 років до н.е. - 3 століття до н.е.) 04. Створення Київської держави. 05. Політичне та соціальний устрій Київської держави. 06. Період розпаду Київської держави. 07. Галицько - Волинське князівство (1 199 - 1340). 08. Україна в 1340 - 1648 роках. 09. Україна у складі Речі Посполитої (Польщі і Литви). 10. Запорізьке козацтво. 11. Україна перед 1648 роком. 12. Козацько - Гетьманська держава в 1648 - наприкінці 18 століття. 13. Україна у складі Росії (1781 - 1917). 14. Україна у складі Австро - Угорщини. 15. Україна під час першої світової війни. 16. Українська держава в 1917 - 1920 роках. 17. Україна в 1920-1939 роках. 18. Україна під час Другої Світової війни. 19. Українці по обидві сторони фронту. 20. Період після 1953 року. 21. Дисидентський рух на Україні. 22. Період перебудови (1985 - 1991). 23. Розпад СРСР і створення Української держави. 24. Сучасна Україна. XXI століття