Головна| Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSS                                      Понеділок, 23.12.2024, 16:46  
наша шкільна країна 
    Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2  Покровської міської ради Донецької області      

Ви увійшли як Гість          Група "Гости"            Вітаю Вас Гість          Увага!            ***    Шановні батьки! ЗОШ №2 Покровської міської ради Донецької області оголошує прийом учнів до 1-х  класів на 2023-2024 навчальний рік. Будемо раді прийняти Вашу дитину у нашу шкільну родину.  Увага! Набір до 1 класу (2023-2024 н.р.), який  працюватиме за програмою науково-педагогічного проекту "Інтелект України" розпочався.  Поспішайте.             *** НЕ КАЖІТЬ, ЩО У ВАС НЕ ВИСТАЧАЄ ЧАСУ. ЙОГО У ВАС РІВНО СТІЛЬКИ Ж, СКІЛЬКИ ЙОГО БУЛО У МІКЕЛАНДЖЕЛО, ЛЕОНАРДО ДА ВІНЧІ, АЛЬБЕРТА ЕЙНШТЕЙНА, БІЛА ГЕЙТСА. (Джексон Брау)    ***ЛЮДИНА ОСВІЧЕНА ТА, ЯКА ЗНАЄ ДЕ ЗНАЙТИ ТЕ, ЧОГО ВОНА НЕ ЗНАЄ. (Георг Зіммель)***        .***     НЕЗАМІННИХ ЛЮДЕЙ НЕМАЄ. АЛЕ Є ТІ, КОГО НЕ ХОЧЕТЬСЯ ЗАМІНЮВАТИ                    ***)    *** 
Меню сайту
Категорії розділу
нарадча вчительська кімната [129]
рекомендації, поради, інструкції
Голос профкому [8]
сторінка психолога [12]
Класному керівнику [41]
МО вчителів математики [10]
МО вчителів Мистецтво+Культура+Технології [50]
МО вчителів початкових класів [37]
МО вчителів украiiнськоi мови та лiтератури [24]
МО вчителів вчителів суспільних дисциплін [0]
МО учителів англійської мови [16]
МО вчителів природничого циклу [15]
МО вчителів російської мови [0]
Міні-чат
Наше опитування
хто, на вашу думку, допоможе вам у складній ситуації

Всього відповідей: 61
Статистика

Онлайн всього: 12
Гостей: 12
Користувачів: 0
 

 

mongovua

umo

Департамент освіти і науки Донецької обласної державної адміністрації

Інститут модернізації змісту освіти

nus

osnova

Портал освітян України

Учительська

Головна » Учительська » шкільні МО » МО вчителів украiiнськоi мови та лiтератури

6 способів привернути увагу учнів

1. Працюйте над розвитком культури досягнень.

Учитель має сприяти створенню під час уроку умов, у яких навчання стане захопливим та цікавим. Ви маєте заохочувати дітей виявляти активність, не боятися ставити питання. Спробуйте поставити перед учням складні, але досяжні цілі. Проводьте на уроках вікторини та ігри.

2. Введіть інтереси своїх дітей у навчальний план.

Ви можете включити учнів у навчальний процес, використовуючи можливості довгострокових проектів, практичних занять та групових завдань. Допоможіть їм знайти зв’язок між досліджуваним матеріалом і цілком реальними ситуаціями. Влаштуйте ярмарок винахідників на уроках фізики і учні неодмінно вразять вас своєю креативністю.

3. Підтримайте своїх учнів.

Добрі слова, подяка чи заохочення, почуті від учителя, значать для учнів дуже багато. Ви маєте знати сильні сторони та переваги кожного учня та обов’язково підтримувати дитину, вказуючи їй на її можливості. Важливо пам’ятати, що заохочення заслуговують не тільки відмінники, а й ті, хто демонструє старання та успіхи в освоєнні предмета. Коли діти відчують вашу підтримку, вони стануть більш активними в навчанні.

4. Заохотьте батьків брати участь у вихованні та навчанні.

Поясніть батькам, яким чином вони можуть проявити свою активність, як вони можуть допомогти своїй дитині у навчанні. Для прикладу, батьки можуть приєднуватися до батьківського комітету класу, таким чином інтегруюючись у шкільне середовище. Також батькам слід контролювати та дисциплінувати своїх дітей, однак не надмірно.

5. Школа має бути безпечною зоною!

Тільки почуваючись комфортно, відчуваючи повну безпеку та захищеність, учні зможуть добре зосередитись під час занять. Ви можете зробити школу безпечною, поступово впроваджуючи дисциплінарні правила. Переконайтесь у тому, що діти вам довіряють і знають, що при виникненні будь-яких проблем, пов’язаних з потенційною небезпекою, вони зможуть про все розповісти вам.

6. Допоможіть учням навчатися на практиці.

Вам слід заохочувати та підтримувати дітей, які беруть участь у позашкільних заходах, відвідують гуртки та різноманітні секції. Створення спортивної команди, групи молодих науковців та дослідників на базі декількох класів — чудовий спосіб зміцнення стосунків між учнями, особливо якщо діяльність таких команд отримує підтримку з боку вчителів.

 
 
Категорія: МО вчителів украiiнськоi мови та лiтератури | Додав: Філолог (23.12.2014)
Переглядів: 562 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Пошук
Погода у Покровську

Безпека в Інтернеті

Видавництво «Шкільний світ»
Календар
Архів записів
Пошук

   

          ЗОШ №2  Покровської міської ради  Донецької обл. 

  Copyright MyCorp © 2013

Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz