1. Життя несправедливе. Звикніть до цього! 2. Світу наплювати на вашу самооцінку. Життя буде вимагати від Вас закінчити справу ДО того, як Ви відчуєте себе впевнено. 3. Ви не отримуватиме 60 000 $ в рік одразу після школи. Ви не станете віце-президентом компанії з супутниковим телефоном у машині, перш ніж Ви заробите на них. 4. Ви вважаєте, що вчитель надто вимогливий? Почекайте, коли станете начальником Ви. 5. Подавати гамбургери не нижче вашого гідності. Ваші дідусі і бабусі використовували інше слово для роздачі котлет - вони називали це Можливістю. 6. Якщо Ви сіли в калюжу, це не вина ваших батьків, не хничьте, вчіться на помилках. 7. До вашого народження ваші батьки не були такими нудними, як зараз. Вони стали ними, оплачуючи Ваші рахунки, перучи ваш одяг, і вислуховуючи ваші міркування про себе коханого. Тому перш, ніж почнете рятувати світ від покоління своїх батьків, вичистіть сортир у власній кімнаті. 8. Ваша школа, може бути, і покінчила з поділом на лідерів і невдах, але життя НІ. У деяких школах не ставлять поганих оцінок і дають вам стільки спроб, скільки вам потрібно для правильної відповіді. Це не має НІЧОГО спільного з реальним життям. 9. Життя не поділене на семестри. У вас не буде літніх канікул і знайдеться небагато роботодавців, які зацікавлені в тому, щоб ви ЗНАЙШЛИ СЕБЕ. Шукайте за свій рахунок! 10. Телебачення це НЕ реальне життя. Насправді людям зазвичай доводиться ходити на роботу, а не сидіти за столиком кафе. 11. Будьте ввічливі з зубрилкам і ботаніками. Не виключено, що незабаром ви будете працювати на одного з них.
З такими порадами - спробуй не погодитись. Інше питання, що мудрість, мабуть, приходить з віком. Адже у самого Білла Гейтса у школі були проблеми з граматикою, громадянознавством та іншими предметами, які він вважав нудними. Але з математики отримував вищі оцінки. До кінця початкової школи погана поведінка Гейтса стала хвилювати його батьків і вчителів настільки, що він був спрямований до психіатра.
У 1973 році він вступив до Гарвардського університету, але був відрахований через 2 роки і відразу став займатися створенням програмного забезпечення. Добре, хоч на старості років найбагатша людина в світі зрозуміла, що вчитися все-таки треба, інформує svit24.net.