Головна| Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSS                                      Понеділок, 29.04.2024, 05:54  
наша шкільна країна 
    Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2  Покровської міської ради Донецької області      

Ви увійшли як Гість          Група "Гости"            Вітаю Вас Гість          Увага!            ***    Шановні батьки! ЗОШ №2 Покровської міської ради Донецької області оголошує прийом учнів до 1-х  класів на 2023-2024 навчальний рік. Будемо раді прийняти Вашу дитину у нашу шкільну родину.  Увага! Набір до 1 класу (2023-2024 н.р.), який  працюватиме за програмою науково-педагогічного проекту "Інтелект України" розпочався.  Поспішайте.             *** НЕ КАЖІТЬ, ЩО У ВАС НЕ ВИСТАЧАЄ ЧАСУ. ЙОГО У ВАС РІВНО СТІЛЬКИ Ж, СКІЛЬКИ ЙОГО БУЛО У МІКЕЛАНДЖЕЛО, ЛЕОНАРДО ДА ВІНЧІ, АЛЬБЕРТА ЕЙНШТЕЙНА, БІЛА ГЕЙТСА. (Джексон Брау)    ***ЛЮДИНА ОСВІЧЕНА ТА, ЯКА ЗНАЄ ДЕ ЗНАЙТИ ТЕ, ЧОГО ВОНА НЕ ЗНАЄ. (Георг Зіммель)***        .***     НЕЗАМІННИХ ЛЮДЕЙ НЕМАЄ. АЛЕ Є ТІ, КОГО НЕ ХОЧЕТЬСЯ ЗАМІНЮВАТИ                    ***)    *** 
Меню сайту
Категорії розділу
Випускнику 2011 [84]
Клуб випускників [39]
Анна Усова [1]
Андрій Ткачук [2]
Міні-чат
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 289
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 

 

mongovua

umo

Департамент освіти і науки Донецької обласної державної адміністрації

Інститут модернізації змісту освіти

nus

osnova

Портал освітян України

Випускнику

Головна » Файли

Всього матеріалів в каталозі: 126
Показано матеріалів: 121-126
Сторінки: « 1 2 ... 11 12 13


У 2010 році на два тижні скоротили термін подачі документів для вступу до ВНЗ Харківської області. Зокрема, документи прийматимуться з 15 по 31 липня. Про це повідомив ректор Харківського національного університету імені Каразіна (ХНУ), голова Ради ректорів Харківщини Віль Бакіров.

"Якщо торік абітурієнти могли подати документи протягом місяця, то цього року виділяється лише два тижні. Вже 1 серпня жоден ВНЗ документи приймати не буде", - відзначив Бакіров.

Бакіров також уточнив, що у разі, коли для вступу до ВНЗ передбачені творчі конкурси або коли абітурієнтам по правилах прийому необхідно складати іспити (були звільнені від тестів), документи подаються з 15 по 22 липня.

"Потрібно бути дуже уважними і не пропустити терміни подачі документів", - відзначив Бакіров.

01.02.2010 15:52 | Освіта та наука в Україні | За матеріалами: Kharkiv.proua.com

Куди піти навчатися | Переглядів: 470 | Завантажень: 284 | Додав: viza | Дата: 01.02.2010 | Коментарі (0)


Кабінетом Міністрів України прийнято постанову від 8 грудня 2009 року N1319 "Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 25 серпня 2004 р. N1095 і від 31 грудня 2005 р. N 1312", якою розведено в часі проведення державної підсумкової атестації за середню школу та зовнішнього незалежного оцінювання, як вступного випробування до вищих навчальних закладів.

Відповідно до зазначеної постанови розроблено та винесено на обговорення (лист Міністерства освіти і науки України від 15.12.09 №1/9-879 «Про підготовку до проведення державної підсумкової атестації у 2009/2010 навчальному році») проект нової редакції Положення про державну підсумкову атестацію учнів системи загальної середньої освіти.

Документом передбачено проведення у 2009/2010 навчальному році державної підсумкової атестації в основній та старшій школі з таких предметів:
9 клас
1. Українська мова (диктант);
2. Математика (алгебра та геометрія) (письмово за збірниками завдань);
3. Біологія (усно за білетами або письмово за збірниками завдань);
4. Географія (усно за білетами або письмово за збірниками завдань);
5. Іноземна мова (за білетами за збірниками завдань) чи з іншого гуманітарного предмету (або предмету який вивчається поглиблено).
11 клас (у формі контрольних робіт)
1. Українська мова (переказ);
2. Відповідно до профілю навчального закладу математика (алгебра та початки аналізу, геометрія) або історія (письмово за збірниками завдань);
3. Предмет інваріантної складової навчального плану за вибором учня/ профільності навчального закладу (письмово).
Атестація | Переглядів: 487 | Завантажень: 328 | Додав: viza | Дата: 31.01.2010 | Коментарі (0)

Підготовка до ЗНО 2010. Пройди онлайн тест з української мови і літератури безкоштовно.
 
ЗНО | Переглядів: 3238 | Завантажень: 305 | Додав: viza | Дата: 31.01.2010 | Коментарі (3)

 
 
У переліку перспективних спеціальностей напрям "інформаційні технології" (Information Technologies, IT) займає особливе місце. Ця галузь вже змінила світ і продовжує відігравати провідну роль в його подальшій зміні. Без комп'ютерів нам вже не обійтися, і люди, які на них знаються - скрізь нарозхват.

У їхніх головах цифри, алгоритми та оригінальні ідеї складаються в корисні, прості і доступні програми, здатні полегшити життя мільйонам користувачів персональних комп'ютерів. Програміст - одна з найзатребуваніших та високооплачуваних професій сучасності.

Попит на ринку праці на програмістів високий, але і конкуренція відповідна. Знайти цікаву і високооплачувану роботу вам вдасться лише в тому випадку, якщо ви знаєте свою справу "на відмінно".
 
Однією з найскладніших в програмуванні вважається розробка системного програмного забезпечення - сервісів, які управляють компонентами обчислювальної системи (процесори, комунікаційні та периферійні пристрої), а також тих, які призначені для забезпечення функціонування і працездатності всієї системи (завантажувачі, операційні системи, драйвери пристроїв і т. д.).

Творці і "кодувальники"

Інший фронт робіт для програмістів - розробка і створення програмного забезпечення (ПЗ), що пропонує певні послуги користувачам (текстові редактори, бухгалтерські програми, ігри, ПЗ для систем відеоспостереження, бази даних і ін.). Вимоги до таких програмістів залежать від потреб працедавця: від базового знання найпопулярніших мов програмування (Delphi, Java, С++ і ін.) і уміння усунути несправність будь-якої оргтехніки до таких рідких навичок, як розробка Lotus Notes, знання Winsock, Wininet, ATL, STL і так далі

Надзвичайно потрібні також фахівці, які готові програми (в основному "1С: Бухгалтерія", "1С: Склад" і т. д.), адаптують вже під особливості конкретного підприємства.

Web-програмісти

Інтернет з кожним роком розвивається усе більш активно, і не мати свого web-сайту для організації – вже просто несерйозно. Відповідно неухильно зростає потреба в професіоналах, здатних створити сайт і забезпечувати його технічну підтримку. Традиційні вимоги до веб-сервер-програмістів: знання PHP, MYSQL, Javascript, HTML, DHTML, CSS, XML і так далі .Частенько програмістам доводиться займатися і web-дизайном.

У цій роботі є один мінус - через деякий час обов'язки штатного web-фахівця зводяться до оновлення контенту, усунення помилок і написання нескладних скриптів. Якщо ви - творча людина і любите працювати самостійно, то краще обговорити умови роботи і обов'язки заздалегідь. Інший варіант - знайти місце в компанії, яка професійно займається розробкою web-сайтів на замовлення.

Кар'єра

Першою сходинкою кар'єри може стати посада програміста-стажера. Великі ІТ-компанії часто публікують такі вакансії. Необхідно мати гарну теоретичну підготовку, бажано знати мови високого рівня (С++, VB, VFP, С#, VB. Net.).

Наступний рівень - керівник ІТ-відділу. До необхідних знань додається обов'язковий досвід роботи, володіння іноземною мовою, навички управління персоналом і ін. Хороший програміст може стати керівником солідного проекту з розробки програмного забезпечення.

Багато програмістів вважають за краще не працювати у штаті компанії, а бути фрілансерами (тобто "вільними художниками") і виконувати разові замовлення, не виходячи з будинку. Фрілансер отримує винагороду, яка безпосередньо залежить від складності проекту. За типове завдання, виконання якого займає два-три дні, можна отримати $ 200-400. Верхня межа оплати може бути надзвичайно різною ($ 3000 і вища). Плюс цього способу роботи в тому, що можна одночасно виконувати декілька завдань різних працедавців заробляючи, таким чином, набагато більше.

Джерело: Куди піти навчатись № 1(52) 2009р.
2010-01-29 | Автор: Уляна Лисак
Обери професію | Переглядів: 789 | Завантажень: 286 | Додав: viza | Дата: 31.01.2010 | Коментарі (0)

Выпускные платья, прически
Сообщество будущих выпускниц
Лучшие фото выпускных платьев
 
Випускний бал | Переглядів: 1037 | Завантажень: 342 | Додав: viza | Дата: 31.01.2010 | Коментарі (1)

Якщо ти з дитинства мріяв стати лікарем або космонавтом, і дотепер не сумніваєшся в правильності свого вибору - у тебе немає проблем. Що б не говорили мама й бабуся, ти із завзятістю фанатика штудіюєш підручники з хімії або біології, або відвідуєш гурток "юний фізик" і добре уявляєш собі, що будеш робити по закінченні школи. Якщо це так, то ти - щасливчик. Тому що багато хто з юнаків зовсім не уявляють собі, "ким бути" і куди вступати й чи вступати взагалі, коли продзвенить довгоочікуваний останній шкільний дзвінок.
Добре, коли проблема вибору професії турбує - це означає твою соціальну й психологічну зрілість. Гірше, якщо тобі поки однаково: мама за ручку відведе в юридичний інститут (тому що тобі "як би подобається" історія), а потім виявиться, що ти терпіти не можеш перебирати нудотні папірці й спілкуватися з людьми.
Труднощі професійного самовизначення виникають зазвичай у двох категорій молодих людей. Перші поки не знайшли в цьому житті нічого цікавого. Так склалося, що вчителі не зуміли викликати в них любов до яких-небудь предметів, а таланти поки що зариті в землю. Такі молоді люди можуть добре вчитися, але вони нічим не захоплюються, життя їх досить нудне або просто монотонне. От і не можуть визначитися, чим хотілося б займатися - тому що з того, що оточує їх у світі, ніщо не тягне особливо. Та й із чого вибирати? Як правило, вони не знають, ким працює їхній тато, хто такий іхтіолог - і взагалі мало орієнтуються у світі професій.
Друга категорія юнаків дуже активна і у навчанні, і в різних інших формах активності. Їм цікаво все, вони відвідують одночасно три гуртки, п'ять факультативів і десять спортивних секцій. Більше того, у них усе виходить. Як говориться, якщо людина талановита - вона талановита у всьому. За що не візьметься ця чудо-дитина - у всьому домагається успіху. Однак... вони теж не можуть визначити, що подобається їм більше, із чим вони хотіли б зв'язати своє життя.
 
Як же розібратися в собі? Психологи вважають, що при виборі професії дуже важлива відповідність між психологічними особливостями людини і відповідними характеристиками професії. Професія повинна бути цікавою.
Якщо тобі подобаються тварини, рослини, то тобі буде цікаво у своїй професійній діяльності зіштовхуватися з об'єктами живої природи. Якщо ти любиш техніку - інтерес до неї буде підтримувати тебе в діяльності інженера-конструктора або фізика-теоретика.
Будь-яка професія вимагає, щоб у людини були присутні так звані "професійно важливі якості" - наприклад, для коректора важлива увага, для художника - образне мислення тощо.
Тому, вибираючи певну професію, важливо усвідомити, є чи в тебе здібності, що відповідають професійно важливим якостям. У ситуації сумнівів вибирай ту професію, де твої здібності будуть максимально реалізовані, у цій діяльності ти досягнеш найбільшого успіху. Нарешті, тип реалізованої професійної діяльності повинен збігатися із твоїм особистісним, характерологічним типом.
Скажімо, якщо ти товариський - тобі більше підійдуть професії, пов'язані із численними контактами, а якщо емоційно нестійкий - не зможеш виконувати рутинні види діяльності, що вимагають концентрації протягом тривалого часу. Отже, для того, щоб вибрати професію, необхідно насамперед пізнати себе.
Ти напевно часто задаєш собі питання: "Який я?", "Хто я в цьому світі?", "Навіщо я живу?". Допомогти краще пізнати себе й частково відповісти на ці питання (повністю ти на них не відповіси ніколи) допоможе нехитра вправа: подивися на себе очами іншої людини. Конкретної людини, яку ти добре знаєш - скажімо, друга або сусіда по парті, мами або коханої людини. Спробуй пояснити свої вчинки так, як це зробила би інша людина - не знаючи істинних мотивів. Ти зрозумієш, яким тебе бачать інші люди, але, з іншого боку, позбудешся від суб'єктивізму, адже у своєму оці, як відомо, не видно і колоди. Твій характер поки тільки формується, тому не треба наклеювати собі ж ярлик і відмовлятися від професії артиста тільки тому, що ти нібито "сором'язливий". Борися, працюй над собою, пізнавай себе. І пам'ятай, що психічні властивості людини (здібності, інтереси або риси характеру) - винятково гнучкі, що змінюються якості. Відомо чимало випадків, коли людині, що не має здібностей до музики, але жагуче бажає нею займатися, вдавалося розвити музичний слух. Головне - інтерес; запам'ятай: здібності формуються в діяльності.
Звикай працювати, трудитися. На одних здбіностях далеко не виїдеш. З іншого боку, інтерес - річ теж не зовсім стійка. Безліч молодих людей думають, що люблять якийсь навчальний предмет, а насправді їм дуже подобається вчитель. Крім того, важко зрозуміти, чи сподобається тобі психологія або та ж економіка - адже в школі ти не вивчав нічого подібного....
Для того, щоб не помилитися, треба розширювати свій кругозір стосовно світу професій. Задавай дорослим людям питання про їхню професійну діяльність - як правило, люди із задоволенням розповідають про свою реальну роботу й про студентські роки. Тоді ти зможеш усвідомлено вирішити, чи цікава тобі дана область, чи все, що ти знаєш про спеціальність, на яку подаєш документи - це її назва...
Отже, розібравшись у своїх здбіностях, інтересах й особистісних рисах, ти приступаєш до вибору вже не професії - а ВНЗ або факультету. З'ясуй, які спеціальності й спеціалізації відповідають виду діяльності, що цікавить тебе. Це не завжди однозначна відповідність (наприклад, щоб ремонтувати комп'ютери, потрібно одержати спеціальність "радіоелектроніка"). Ухвалення рішення повинне ґрунтуватися на багатьох факторах уже не психологічного характеру: репутація ВНЗ і конкурс, думка друзів, батьків, вартість навчання. Не полінуйся й випиши на окремому листочку паперу плюси й мінуси кожного з варіантів. Проаналізуйте дані разом із друзями й родичами.
І завжди пам'ятай: остаточний вибір тільки за тобою, тому що вибираючи професію, ти вибираєш долю. Професія повинна приносити задоволення (позитивні емоції тобі) і забезпечувати максимальну реалізацію твоїх можливостей (користь суспільству). (Переклад статті Олени Рихлевської
"Як обрати професію - для початківців
Обери професію | Переглядів: 1145 | Завантажень: 437 | Додав: viza | Дата: 30.01.2010 | Коментарі (0)

1-10 11-20 ... 101-110 111-120 121-126
Форма входу
Логін:
Пароль:
Пошук
Погода у Покровську

Безпека в Інтернеті

Видавництво «Шкільний світ»
Календар
Архів записів
Пошук

   

          ЗОШ №2  Покровської міської ради  Донецької обл. 

  Copyright MyCorp © 2013

Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz